Site Hitlendirme Yöntemleri

Bugün sizlere sitenize nasıl kolay bir şekilde hit alabilirsiniz onu anlatmaya çalışıcam.

Siteye giriş sayısı arttırma

Bir siteniz var ve sitenize fazla giriş olmuyor.. Özgün yazılar yazıyorsunuz,yada sosyal medyada paylaşımları’da yapıyorsunuz ama bir türlü sitenize hit gelmiyor peki çözüm nedir?

Maddeler halinde sıralıyorum %100/50 hitinizde artış sağlıyacaksınız bu aşşağıdaki maddeleri uygularsanız.

1: Sitenizin başlığını adwords kelime planlayıcısını kullanarak arattırmanız..  Ve aranma hacmi olan ama rekabeti düşük bir başlık seçmeniz..( Zahmetli ama inanın değer)

2: Site hit arttırma yöntemleri sıralamasında  kesinlikle özgün yazı girdiğinizde hemen sosyal medyada paylaşmayın.. google webtools’dan google gibi getir yapın ve 1 gün sonra sosyal medyada paylaşın neden diceksiniz.. Kesinlikle özgünse yazılarınız sosyal medyada paylaştıgınızda google sosyal siteleri ön plana alıyor sitenizi arkaya atıyor denedim yaşadım gördüm.. O yüzden bir yazı girdiğinizde birgün sonra sosyal medya ağlarında paylaşın..

3: Örnek: Biz başlık ne kullandık ”Site Hitlendirme Yöntemleri’‘ Bu başlığı google arama sonuclarında aratın en altta seçenekler çıkacaktır..

Yukarıda gördüğünüz gibi google bizlere diğer insanların arama seçeneklerini sundu.. Görüyorsunuz dimi  işte asıl mesele neler çıkardı ”Site Hitlendirme Yöntemleri’‘ başlığımızı googleye yazdığımızda…

Site hit arttırma yöntemleri ile ilgili aramalar

  1. organik hit arttırma
  2. site trafiği arttırma programı
  3. hit arttırma programı
  4. site tıklanma sayısı arttırma programı
  5. blog hit arttırma
  6. siteye hit çekme programı
  7. site hit arttırma programı indir
  8. site hit kasma

İşte makalemizde kullanacağımız kelimeleri resmen google bize gösterdi peki biz hangilerini alıcaz bunların içerisinden ” organik hit arttırma” Bu kelimeyi alıcaz çünkü önemli insanlar bu başlıkla aramaları çok gerçekleştiriyor.. Diğer alacağımız başlık ,’‘blog hit arttırma” Birde bu başlığı alıcaz bunları yazdığımız makalede kesinlikle kullanıcaz.. En önemli maddemiz bu olmalı hit almak ve googlede ön sıralara çıkmak istiyorsanız..

4: Herkes bol bol backlink alın der bende diyorumki bol bol yukarıdaki maddelere göre makaleler girin.. Tamam backlink önemli ama  neden siteler genelde manuel spama düşerler çünkü bol bol çöp sitelerden alınan backlinkler yüzündendir.. O yüzden Şunu sakın unutmayın..’ 100 adet 200 tlye backlink alacağınız 300 tl ye bir tane kaliteli oturaklı bir siteden backlink alın daha iyidir…

Örnek: webrazzi.com shiftdelete.com gibi oturaklı ve bilinen bir siteden backlink almanız inanın 300 siteye bedeldir..

Yukarıda maddeleri uygularsanız kesinlikle kısa bir sürede siteniz hitlenecek ve bu şekilde 1 yıl boyunca giderseniz googlenin  gözüne giricek ve artık otoriter bir site olma adımında kendinizi başaya taşıcaksınız..

Lütfen yorumlarınız yada katmak istedikleriniz varsa yorum kısmından yazınız.. 

Review Overview
Site Hitlendirme Yöntemleri
Makaleyi Beğendim
Kesinlikle İşe Yarar
Makalenize Katılmıyorum
Summary

Site Hitlendirme Yöntemleri Puanlama

3.4
Over All Score
Written By
1985 dogumluyum yazmayı ve eleştirmeyi seviyorum araştırıp insanlara dogru bilgileri aktarmayı ve insanların siteye girdiğinde ohh anladım şimdi daha iyi demesini seviyorum...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hit Enter