İnstagram Begeni

İnstagram son zamanlarda popüleritesi artan sosyal medya ağlarından bir tanesi oldu İnstagram. Yalnız daha çok instagram fotoğraf beğendirme üzerine kurulu olan bu site resmen tam tersi e-ticaret sitesine döndü diyebiliriz. Peki instagramı nasıl daha iyi kullanabiliriz?

İnstagram fotoğraf beğendirme

İnstagram fotoğraf Beğeni arttırma Öncelikle bir İnstagram sayfasınız varsa fotoğraflarda ekliyorsunuzdur bol bol fakat unutmayınki herzaman klasik sıradan resimlerden çok sıradışı ve saçma resimler insanların beğenisini daha çok alıyor.. Sizinde fotoğraflarınızı beğenmelerini istiyorsanız saçma sapan ve sıradışı resimler ekleyerek insanların sayfasınıza olan ilgisini arttırabilirsiniz.

İnstagram takipçi sayısı arttırma

Çok klasik bir cümle kurucam takibe takip:) Kesinlikle instagram takipçi sayısı arttırma yı hedefliyorsanız elinizden geldiğinde fazla insanı takip edin son analizlere göre 1000 takipten kesinlikle 250 si geri dönüş yapmakta ve instagramda sizi takip etmekte birde 100,000 bin kişiyi takip etseniz en az 250,000 kişi geri dönüş yapıcaktır ve bir anda takipçi sayınız artıcaktır.. Kesinlikle botla takipçi almayın nasıl özgün yazı kralsa,organik takipçide kraldır. 

Yukarıdaki teknikleri yaparsanız kolay bir şekilde instagram görüntüleme arttırma yapabilir insanların size olan ilgisini arttırabilirsiniz. Sonrasında ticarete dökebilirsiniz İnstagramdan para kazanabilirsiniz

İnstagram para kazanma

Bazıları gibi detay madde yazmıcam.. Uzun uzun sıkmıcam sizleri  eğer İnstagram’dan para kazanmak istiyorsanız,yapacağınız tek şey takipçi sayınızı arttırmanız okadar, 200 K takipçiye ulaştığınızda  emin olun reklam verenler sizi bulacak ve İnstagram’dan kolay bir şekilde para kazanabileceksiniz..

Not: Kesinlikle takibe takip deneyin organik ziyaretçilere en kısa sürede ulaşın ve İnstagram’dan paralar kazanın…

Sizlerde birşeyler eklemek isterseniz lütfen yorum kısmından yazın..

Written By
1985 dogumluyum yazmayı ve eleştirmeyi seviyorum araştırıp insanlara dogru bilgileri aktarmayı ve insanların siteye girdiğinde ohh anladım şimdi daha iyi demesini seviyorum...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hit Enter