Film Tavsiyeleri

Film önerisimi lazım? Eğer hangi filmi izlesem diye düşünüyorsanız blogdunyam  film önerileri ile karşınızdayız.

Siz ziyaretçilerimize yaz havası’da gelmişken nasıl bir makale yazsam diye düşünürken aklıma tavsiye filmler geldi. Çünkü insanlar filmlerde kararsız kalabiliyor.işte sizlere en çok izlenen ve izleyenlerin beğeni sırasına göre bir kaç film önermek istiyorum. Hazırsanız başlıyorum.

Tavsiye edilen filmler

Filmi izlerken oyuncularla birlikte bulmaca çözer gibi gizemi çözmeye çalışanlardansınız bu film tam size göre Sayılar, şifreler, semboller, gizemler çözülmeyi beklerler…

1: The Number 23 (2007)

Jim Carreyi hepimiz genelde komedi filmlerinde tanırız ama daha farklı rollerde’de kendini 23 filmi ile kanıtlayabilceğini sinema severlere gösterdi.The Number 23 filmin özeti:23 sayısını saplantı haline getiren bir karakterin psikolojik süreci, bu gizemin içine saplanarak ilerliyor. Kesinlikle önerilen filmler arasında yer almaktadır izlemenizi tavsiye ederim.

Bir izleyici yorumu: “çoğu yerde durdurup bazı hesaplamalar yapmadım değil. tahmin edemediğim olaylar silsilesi olunca daha bir keyif alıyorum filmden”

The Number 23 Film Fragmanı

2:Bilinmeyen / Unknown (2006)

Filmin Özeti: 5  adamın kapalı ve  kilitli bir depoda uyandıklarında ne geçmişe dair ne de oraya nasıl geldiklerine dair hiçbir şeyi hatırlayamazlar. Bilmedikleri bir oyunun içindeymiş gibi birbirlerinin ve kendilerinin kim olduğunu anlamaya çalışırlar. Kısa zamanda ortaya çıkar ki, gerçekten içinde bulundukları şey bir oyundur. Canlı kalmak için kimin iyi taraftan, kimin kötü taraftan olduğunu anlamaları gerekmektedir.

Kesinlikle film onerileri arasında ikinci sırada gelen ve çoğu kişinin beğendiği bir filmdir kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bilinmeyen / Unknown Fragman

3:Transcendence (Evrim), 2014

Transcendence (Evrim) Filmin Özeti:Dr. Will Caster, çalışmaları  insandan daha üstün bir süper bilgisayar yapmaya girişir. İnsan beyninden daha üstün bir bilgisayar olmasını istemeyen radikal bir grubun saldırısına uğrayacaktır. Başrolünde Johnny Depp’in oynadığı filmde Rebecca Hall ve Paul Bettany, Depp’e eşlik ediyor.
IMDb: 6.3

Eğer heyacan istiyorsanız öneri filmler arasında en çok izlediğimde keyif aldığım bir film tavsiye ediyorum.

Transcendence (Evrim) Film Fragmanı

Şimdilik 3 film ile bitiricem neden daha fazla film eklemedim çünkü hergün farklı filmler ekleyerek sizleri sıkmadan günlük limit 3 film ile sınırladım.. Nekadar çok film eklersem tek bir makalede okadar aklınız karışır ve film seçemezsiniz.. Hergün film tavsiyeri başlığında izlenebilecek bilim kurgu,romantik,duygusal,aksiyon , ve korku vsss bir çok kategoride filmleri eklicem.. Şimdiden iyi seyirler..

Eğer sizinde filmler öneriniz varsa lütfen yorum kısmında yazın sitemize ekleyelim..

Written By
1985 dogumluyum yazmayı ve eleştirmeyi seviyorum araştırıp insanlara dogru bilgileri aktarmayı ve insanların siteye girdiğinde ohh anladım şimdi daha iyi demesini seviyorum...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hit Enter