Aorhan Sitesi Bana Göre Bozulmayan Siteler Arasında

Bugünkü site tanıtımında sizlere yaklaşık 6 yıllık bir siteden bahsetmek istiyorum. Aorhan.com sitesi hemen hemen açıldığından beri bildiğim bir site ve hiç düzenini bozmadan gidebilen nadir sitelerden ve şımarmayan.. Aorhan arkadaşımızın ismini taşıyan site klasik blog severlerin takip ettiği özgün ve kaliteli siteler arasında yer almaya hak kazanmış bir site.

Gelin şimdi biraz aorhan.com sitesini tanıyalım

Önce isterseniz site sahibinden başlayalım kısaca:

Ahmet Orhan Kimdir?

İsmim Ahmet, soyismim Orhan (Genelde aorhan nedeniyle ismimi Orhan olarak biliyorlar ama değil :)). 29 Mart 1988 Ankara doğumluyum. Memleketim Ankara – Nallıhan olup, doğduğumdan bu yana Ankara – Merkez’de yaşayan ve bu konuda Ankara’dan vazgeçemeyen bir Ankaralı’yım. Anıttepe İlkokulu, Anıttepe Süper Lisesi derken Gazi Üniversitesi’nde eğitimimi tamamladım. Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü 2006 yılında kazanarak üniversite eğitimime başladım.

12.12.2012’de askere gittim ve 17.05.2013 yılında tezkeremi aldım. Askerden gelir gelmez 1 ay sonra Makine Mühendisi olarak işe başladım.

Şu anda özel sektörde proje mühendisi olarak çalışmaya devam ediyorum.

07.09.2014 tarihinde hayatımın anlamı, beni bir bütün yapan gecem gündüzüm sevgili eşim ile evlendim. Evli ve mutlu olarak hayata devam ediyorum.

Şimdi ise aorhan sitesinde bulunun kategorilere bakalım

Bir çok siteye nazaran bu sitenin en sevdiğim özelliği nasıl başladıysa öyle gitmesi. Teknoloji,wordpress konuları wordpress temaları ve insanların çözüm için  internette aradıkları nasıl yapılır kategorileri ön plana çıkmakta.

Bu arada bir zamanlar tema satışıda yapıyordu ve bayada tutulmuştu o tema ama şimdi ismini unuttum o temanın ama sanırım artık yapmıyor tema işi..

Aorhan aynen umarım bu efendiliğin ile ve mütevazi site düzeninle gitmeye devam edersin inşallah..

Peki siz aorhan.com sitesini beğeniyormusun?

Written By
1985 dogumluyum yazmayı ve eleştirmeyi seviyorum araştırıp insanlara dogru bilgileri aktarmayı ve insanların siteye girdiğinde ohh anladım şimdi daha iyi demesini seviyorum...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hit Enter